Wykaz pracodawców i osób, z którymi zawarto umowy w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych w przemyskim (II)" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu 7 FEPK.07 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Działanie FEPK .07.01 – Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy za Luty 2024r. | ||||||
Lp. | Nazwa pracodawcy | Instrument rynku pracy | Liczba utworzonych stanowisk stażu | |||
1. | Biuro Rachunkowe "RATIOCINUM" Danuta Przybyła | staż | 1 | |||
2. | AUTO-KLIMA Maciej Suliba | staż | 1 | |||
3. | Firma Handlowo-Usługowa GLAMOUR Izabela Kozberg | staż | 1 | |||
4. | BAXTAN SP. Z O. O. | staż | 1 | |||
5. | Firma Rachunkowo-Szkoleniowa Grażyna Pawłucka | staż | 1 | |||
6. | "BORO" Ubezpieczenia-Finanse Łukasz Borowicz | staż | 1 | |||
7. | Z GÓRKI NA PAZURKI Monika Bunda | staż | 1 | |||
8. | DIESEL SYSTEM Karolina Lechocińska | staż | 1 | |||
9. | RYNEK APARTAMENTY SP. Z O. O. | staż | 1 | |||
10. | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. | staż | 1 | |||
11. | Sąd Okręgowy w Przemyślu | staż | 3 | |||
12. | Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu Sp. z o. o. | staż | 1 | |||
13. | Przedszkole Niepubliczne "Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej | staż | 1 | |||
14. | Przedszkole Niepubliczne "Mały Nazaret" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej | staż | 2 | |||
15. | Firma Rachunkowa Usługi-Handel Anna Teleśnicka | staż | 1 | |||
16. | Firma Handlowo-Usługowa G&G Grażyna Grzegorzak | staż | 1 | |||
17. | GMINNA SPÓLDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w Birczy | staż | 2 | |||
18. | SWISE SP. Z O. O. | staż | 1 | |||
19. | GAZ-STOL Jan Kocaj | staż | 1 | |||
20. | Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu | staż | 1 | |||
21. | MOTO-FAN S. C. Anna i Robert Żero | staż | 1 | |||
22. | Galeria Kwiatów i Upominków Mariusz Studnicki | staż | 1 | |||
23. | Urząd Gminy Medyka | staż | 1 | |||
24. | Spółka Prawa Cywilnego Przychodnia dla Dzieci i Młodzieży "PEDIATRIA" | staż | 1 | |||
25. | Sabina Kochanowicz | staż | 1 | |||
26. | GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI Sławomir Giergiel | staż | 1 | |||
27. | Waldemar Kowalik PPUH "KARINA" | staż | 1 | |||
28. | FORTA-MT Mirosława Tadla | staż | 1 | |||
29. | RES-GASTRO M. GAWEŁ Sp. k. | staż | 3 | |||
30. | BOI SP. Z O. O. | staż | 1 | |||
31. | San Set Krzysztof Radymski | staż | 1 | |||
32. | Bartłomiej ŁANIUSZ – "B. Art." | staż | 1 | |||
33. | Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK | staż | 1 | |||
34. | Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Nienadowej | staż | 1 | |||
35. | Restauracja "JAGLANKA" Stanisława Kościelna | staż | 1 | |||
36. | Robert Bodnar Z. U. H. | staż | 1 | |||
37. | Firma Handlowo-Usługowa "Promocja Plus" Renata Mościszko | staż | 1 | |||
38. | PRACOWNIA PROJEKTOWA mgr. inż. bud. Sylwia Pawłowska-Marciniec | staż | 1 | |||
39. | FHU CYFRA Biuro Rachunkowe Danuta Napieraj | staż | 1 | |||
40. | Urząd Miasta i Gminy w Dubiecku | staż | 2 | |||
41. | STUDIO MANICURE Ewa Holicka | staż | 1 | |||
RAZEM | 48 |